SpeedComfort targad ventilaatorid

Säästa kuni 22%

  • SpeedComfort soojendab teie toa 2 korda kiiremini. Nii saate oma termostaadi 1-2 kraadi võrra madalamaks muuta, säilitades samal ajal sama mugava sooja tunde toas.
  • SpeedComfort kiirendab radiaatoris paikneva sooja eraldumist ning jagab sooja toas ühtlaselt laiali.
  • SpeedComfort võimaldab alandada boileri pealevoolu 60 kraadini, muutes boileri töö palju ökonoomsemaks.
  • Ise kasutab SpeedComfort vähem kui 0.32 € elektrit aasta kohta.

All leiad lisainfot SpeedComforti kohta ning ülevaate sellest kuidas see toimib. Kui sa juba tead mida vajad, saad SpeedComforti tellida meie e-poest.

Enamiku radiaatorite ja konvektorite jaoks

Standard radiaatorid

Tavalistel radiaatoritel on 2 või 3 plaati. Plaatide vahele jääb üle 7cm ruumi. Sellisel puhul saab SpeedComfort ventilaatorid paigaldada radiaatorite alla, nad käivad kinni mugavalt khandatavate magnetitega.

Kitsamad radiaatorid

Kas sul on radiaatorid mille vahe on vähem kui 7 cm? Ka sellisel juhul saab SpeedComfort ventilaatorid mugavalt paigaldada raidaatorite alla. Selleks tõmmake magnetklaas SpeedComfortist välja ja asetage see tagasi, magnetid ülespoole. Klõpsake ja valmis.

SpeedComfort on nüüd tugevasti radiaatori küljes kinni.

Üheplaadilised radiaatorid

Kui teil on ühe plaadiga radiaator, tõmmake magnetiklapid korpusest välja ja asetage kõik neli nii, et magnetid on ülespoole sing suunatud ühele küljele. Kui magnetid on vastu radiaatori tagaosa, ripub SpeedComfort tugevalt selle all.

Konvektor

Igal SpeedComfortil on 4 jalga, need asetsevad ventilaatori korpuses. Jalad saate asetada spetsiaalselt sobivatesse konvektori vahedesse sedasi, et jalg on pikisuunas. Nüüd saate oma SpeedComforti asetada nii konvektori ploki peale kui ka selle alla.

Sedasi töötab SpeedComfort tark radiaatori ventilaator

  1. Universaalselt rakendatavSpeedComfort ventilaatorid  sobivad peaaegu kõikidele radiaatoritele ja konvektoritele. Tänu magnetilistele liuguritele ühenduvad need peaaegu kõikide radiaatori tüüpidega ning samuti konvektoritega.
  2. Automaatne töö – SpeedComfort on varustatud termostaadi lülitiga, mida tuleb kinnitada radiaatori sooja veevarustuse lähedal. SpeedComforts lülitub automaatselt sisse, kui teie radiaator või konvektor soojeneb. Niipea, kui temperatuur jõuab termostaadi lüliti juures 33 kraadini, hakkavad ventilaatorid automaatselt tööle. 25 kraadi juures lülituvad nad uuesti välja.
  3. Vaiksed ventilaatorid – SpeedComforti ventilaatorid on vaiksed. Need teevad vähem kui 20 db müra. See on vähem heli kui lehtede kahisemine
  4. Kadudeta adapter – Kaasasolev adapter on kadudeta. SpeedComfortid on energiasäästlikud: nad kulutavad umbes 0,32 eurot aastas elektrit.

 

Võimalik paigaldada hetkega 

 

SpeedComforts sobib universaalselt enamiku radiaatorite ja konvektoritega. Saate need magnetitega lihtsalt radiaatori alla asetada. Või paned need korpusest jalgadele konvektorile. Seejärel asetage andur, samuti magnetitega, sooja veevarustuse lähedale küttele ja ühendage adapter pistikupessa. Sa ei pea enam midagi tegema: nutikas radiaatoriventilaator lülitub õigel temperatuuril ise sisse ja välja.