Allahindlus!

578.00

Zypho iZi või iZi Press koos Grohe dušisegisti Temptesta Cosmopolitan 210-ga

Tark ja mugav vannituba energiasäästlikult! Grohe dušisegisti Temptesta Cosmopolitan 210 koos Zypho duši soojatagastiga toovad vannituppa mugava, kvaliteetse ning targa lahenduse.

Grohe Cosmopolitan Temptesta 210 on termostaadiga dušisegisti mis sobib ideaalselt kokku Zypho duši soojatagastiga. Termostaat hoiab vee temperatuuri ühtlase kogu soojatagasti toimimise ajal – see annab mugava kasutuskogemuse kuna veetemperatuur püsib ühtlasena ka siis kui soojustagasti duši alguses toimima hakkab.

Grohe Temptesta Cosmopolitan 210 segistil on mitmeid omadusi mis teevad temast ühe parima dušisegisti turul:

  • SafeStop nupp hoiab temperatuuri 38 °C juures ja ei lase lastel kogemata vett liiga kuumaks panna
  • Grohe DreamSpray tagab ühtlase ja mõnusa veevoo
  • Ülemist duši pead on võimalik pöörata 180° ulatuses
  • Käsidušil on 3 erinevat veerežiimi
  • Starlight viimistluselt saab veejäljed väga kergelt eemaldada
  • SpeedClean avaused lasevad katlakiviast kerge vaevaga lahti saada
  • DropStop ei luba tilkadel peale pesu tekkida

Koos Grohe termostaadiga segisti ja Zypho soojustagasti tark, mugav ja kvaliteetne kombinatsioon Sinu vannituppa.

 

GROHE on maailma juhtiv sanitaartehniliste lahenduste pakkuja ja ülemaailmne kaubamärk, mis on pühendunud uuenduslike veetoodete pakkumisele.

GROHE on paljude aastakümnete jooksul pühendunud tehnoloogia, kvaliteedi, disaini ja jätkusuutlikkuse väärtustele mis kõik illustreerivad GROHE pühendumust erakordsete “Pure Freude an Wasser” (puhas rõõm veest)  kogemuste loomisel.

Kuna inseneri-, innovatsiooni- ja disainitegevused on kindlalt ankurdatud Saksamaale, kannavad GROHE tooted kvaliteedimärki “Made in Germany”.

Kõik GROHE tootmisvõrgu tehased kasutavad ülitäpset tootmistehnikat, et tagada vastavus järjepidevalt kõrgetele GROHE standarditele. Nii tagab GROHE et tema tooted vastavad toimimise ja funktsionaalsuse osas kõige kompromissitumatele nõudmistele.

Mõõtmed ja graafik