Ventilatsioonikomplekt “Pane ise kokku”

Pane ise kokku ventilatsioon on Saksa tootja Zehnder ventilatsioonikomplekt mis sisaldab kõike vajalikku eramu ventilatsioonisüsteemi rajamiseks. Komplekt koosneb kontrolleriga seadmest kuni lõppelementideni ja katab tüüpilise eramu (100 m2 – 200 m2) vajadused.

LIHTNE

Kui ventilatsiooniprojekt puudub, siis saame teid aidata hoone õhuvahetuse vajaduste hindamisel. 

Zehnder ComfoSystems torustik käib kokku klambrite ja tihenditega. See tähendab, et kogu süsteemi võib kokku panna kruvikeeraja ja ehitusnoaga, erioskusi ning tööriistu vaja ei ole.

KIIRE

Olemasoleva hinnangu ning juhenditega saab paigaldama hakata koheselt. 

Kuna süsteem käib kokku lihtsalt on kogu süsteemi kokku panemine väga kiire. Torustiku vedamine tehakse enne siseviimistlust 1 päeva jooksul ning seadme paigaldus peale siseviimistlust teise päevaga. 

SOODNE

Zehnder ventilatsiooniseadmetele 5 aastane garantii! Garantii kehtib seadmele va elektroonika ja elektrikomponentidele, nendele on 2 aastane garantii.

Eramu ventilatsioonisüsteem on Saksa tootja Zehnder kvaliteetne ventilatsioonisüsteem. ComfoSystems torustik on kaetud antistaatilise kihiga mis annab tulemuseks hügieenilise torustiku – tolm ja muud mustus ei jää torustiku külge nii kergelt kinni.
 
Selle tulemusena saab hea süsteemi ning pikaajalise garantii turu soodsama hinnaga.
 
P.S! Soovi korral saab ka paigalduse meie kaudu tellida.
 
Saada päring või võta meiega ühendust 53 404 250