990.00

ComfoSpot 50

ComfoSpot 50 on välisseina paigaldatav ruumipõhine soojus- ja niiskustagastusega ventilatsiooniseade. ComfoSpot ventilatsiooniseadmel kasutatakse PAUL Wärmerückewinnung Gmbh entalpia vastuvoolu plaatsoojusvahetit, mis tagab madalama külmumiskaitse piiri, väldib kütteperioodil ruumide siseõhu liigset kuivamist (tagastades kuni 78% niiskusest) ja tagastab üle 80% soojusenergiast.
Hoolimata kõrget rõhku arendatavatest tsentrifugaal ventilaatoritest, jääb seadme heli 10 l/s õhuvooluhulga sissepuhkel 25 dBA juurde.
ComfoSpot 50 on sobilik nii renoveerimisprojektide jaoks kui ka uusehitistele, kus ei soovita kasutada ventilatsioonikanaleid.

Zehnder Group AG on Euroopa juhtiv kütte ja ventilatsioonisüsteemide tootja, pakkudes lahendusi mugava, tervisliku ja energiasäästliku sisekliima tagamiseks. Zehnder Group toodab, arendab ja müüb radiaatoreid ja ventilatsioonisüsteeme erinevate populaarsete kaubamärkide all (Runtal, AcovaBisquePaul, Greenwood, Zehnder RittlingDPoint). Zehnderi esindused on 25 erinevas riigis üle maailma ning meie tooted on kättesaadavad üle 70 eri riigis.

Õhuvoolu hulk (m³ /h)kuni 55 (kuni 40 m3/h alla 25 dBA)
Energitagastus (%)82
Niiskustagastus78
SoojusvahetiNiiskustagastusega vastuvoolu plaatsoojusvaheti
SFP (W/(m³/h))0,27
Kaal (kg) 6
Elektriline võimsus5-15W
Minimaalne ava välisseinasD=325mm
Minimaalne välisseina paksus335-600 mm (lisamooduliga 900 mm)
Kasutusvahemik+40*C kuni -20*C välistemperatuuril
Passiivmaja sertifikaatComfoSpot50 Passiivmaja sertifikaat 2019
Juhtimine integreeritud kontroller

Mõõtmed ja Graafik

Kategooria: