2,670.00

Paul Focus 250 Base

  • Energiatagastusega ventilatsiooniseade
  • Õhuvooluhulk kuni 240 (140Pa)
  • Sobilik korterisse kuni 130 m2

Zehnder gruppi kuuluv Saksa ventilatsiooniseadmete ja soojusvahetite tootja PAUL Wärmerückgewinnung Gmbh on kogunud tuntust spetsiaalselt passiivmajadele suunatud kõrgete energiaefektiivsusnäitajatega ventilatsiooniseadmetega.
PAUL tootesarja ventilatsiooniseadmed on varustatud vastuvoolu plaatsoojusvahetite, säästlike EC ventilaatorite mootorite ja valikuliselt niiskustagastusega soojusvahetitega.
Focus 250 sobib kuni 130 m2 suuruste korterite või eramute ventileerimiseks. Agregaat on saadaval nii tavasoojusvaheti  kui niiskustagastusega varustatuna (F).
Kõrge energiatagastus ja madal ventilaatorite elektrienergia kulu võimaldab täita ka kõige karmimaid energiatõhususnõudeid.

Zehnder Group AG on Euroopa juhtiv kütte ja ventilatsioonisüsteemide tootja, pakkudes lahendusi mugava, tervisliku ja energiasäästliku sisekliima tagamiseks. Zehnder Group toodab, arendab ja müüb radiaatoreid ja ventilatsioonisüsteeme erinevate populaarsete kaubamärkide all (Runtal, AcovaBisquePaul, Greenwood, Zehnder RittlingDPoint). Zehnderi esindused on 25 erinevas riigis üle maailma ning meie tooted on kättesaadavad üle 70 eri riigis.

Tehnilised andmed

Õhuvoolu hulk (m³ /h)kuni 250 (140 Pa)
Energitagastus (%) vastavalt PHIkuni 92 %
SoojusvahetiVastuvoolu plaatsoojusvaheti
SFP (W/(m³/h))0,40
Mõõdud (laius x kõrgus x sügavus; mm)752 x 566 x 355 mm
Kaal (kg)25
Suvine möödaviik (bypass)Ei
Passiivmaja sertifikaatClimos 200 Passiivmaja sertifikaat
JuhtimineVäline juhtpult

Käelisus ja Graafik

 

Tootekood: 527 009 550 Kategooria: