2,382.00

Paul Climos Eco F Enthalpy

  • Energia- ja niiskustagastusega ventilatsiooniseade
  • Õhuvooluhulk kuni 200 (200Pa)
  • Sobilik korterisse kuni 130 m2

Zehnder gruppi kuuluv Saksa ventilatsiooniseadmete ja soojusvahetite tootja PAUL Wärmerückgewinnung Gmbh on kogunud tuntust spetsiaalselt passiivmajadele suunatud kõrgete energiaefektiivsusnäitajatega ventilatsiooniseadmetega.
PAUL tootesarja ventilatsiooniseadmed on varustatud vastuvoolu plaatsoojusvahetite, säästlike EC ventilaatorite mootorite ja valikuliselt niiskustagastusega soojusvahetitega.
PAUL ventilatsiooniagregaat Climos 200 on mõeldud lakke paigalduseks ning ei vaja kondensaatvee äravoolu ühendust (seade standartselt niiskustagastusega soojusvahetiga). PAUL Climos 200 sobib seepärast ideaalselt korteripõhiste ventilatsioonisüsteemides kasutamiseks, kus ventilatsiooniseadme paigaldamiseks ei ole eraldi ruumi.
Climos 200 sobib kuni 130 m2 suuruste korterite või eramute ventileerimiseks. Niiskustagastusega soojusvaheti  tagastab talvisel kütteperioodilkuni 70% ruumide siseõhu niiskusest ning alandab oluliselt seadme külmakaitse rakendumise piiri.
Kõrge energiatagastus ja madal ventilaatorite elektrienergia kulu võimaldab täita ka kõige karmimaid energiatõhususnõudeid.
Climos 200 Eco on Paul Climose lihtsam seade: piiratud juhtautomaatika, lihtsustatud kontroller.

Zehnder Group AG on Euroopa juhtiv kütte ja ventilatsioonisüsteemide tootja, pakkudes lahendusi mugava, tervisliku ja energiasäästliku sisekliima tagamiseks. Zehnder Group toodab, arendab ja müüb radiaatoreid ja ventilatsioonisüsteeme erinevate populaarsete kaubamärkide all (Runtal, AcovaBisquePaul, Greenwood, Zehnder RittlingDPoint). Zehnderi esindused on 25 erinevas riigis üle maailma ning meie tooted on kättesaadavad üle 70 eri riigis.

Tehnilised andmed

Õhuvoolu hulk (m³ /h)kuni 200 (200Pa)
Energitagastus (%) vastavalt PHI84
SoojusvahetiVastuvoolu plaatsoojusvaheti
SFP (W/(m³/h))0,40
Mõõdud (laius x kõrgus x sügavus; mm)1019 x 250 x 591
Kaal (kg)25
Suvine möödaviik (bypass)Jah
Passiivmaja sertifikaatClimos 200 Passiivmaja sertifikaat
JuhtimineVäline juhtpult*
0-10V sisendid*
* Climos 200 Eco mudeli korral ei ole võimalik kasutada 0-10V sisendeid

Käelisus ja Graafik

Kategooria: