1,175.00

Zehnder ComfoAir STANDARD Enthalpy soojustagasti

Niiskustagastusega soojusvaheti ComfoAir/ComfoD 350-le.

 

Zehnder entalpia soojusvaheti toimib spetsiaalse Microban® membraani abil ilma igasuguse täiendava energiakuluta. Soojusvahetis on väljatõmmatava õhu poolel talvel osarõhk kõrgem (niiskem ja soojem õhk) kui õhuvõtul (kuiv ja külm õhk) mistõttu liiguvad vee auru molekulid kõrgema osarõhuga poolelt madalamale. Vee auru ülekandmisel on välditud mistahes saasteainete ja lõhnade liikumine eri õhuvoolude vahel tulenevalt nanomembraani struktuurist.

Kütteperioodil aitab niisksutagastus langetada oluliselt plaatsoojusvaheti külmumispiiri (tagastades olulise osa niiskusest jääb ära jäätumise oht) mis omakorda säästab külmakaitse energiat.
Kõrgema niiskussisaldusega sissepuhke õhk aitab vähendada elektrienergia kulusid, mis tavaliselt läheksid õhu niisutamisele.

Suvisel perioodil, kui ruume jahutatakse, siis säästab niiskustagastus konditsioneeri tarbitavat elektrienergiat kuna ruumide siseõhk on kuivem (välisõhu niiskus tagastatakse ruumidest tulevale väljatõmbele).

Zehnder Group AG on Euroopa juhtiv kütte ja ventilatsioonisüsteemide tootja, pakkudes lahendusi mugava, tervisliku ja energiasäästliku sisekliima tagamiseks. Zehnder Group toodab, arendab ja müüb radiaatoreid ja ventilatsioonisüsteeme erinevate populaarsete kaubamärkide all (Runtal, AcovaBisquePaul, Greenwood, Zehnder RittlingDPoint). Zehnderi esindused on 25 erinevas riigis üle maailma ning meie tooted on kättesaadavad üle 70 eri riigis.

Graafik

Tootekood: 400 400 013 Kategooria: